15 rokov
skúseností
s výstavbou
drevodomov

Ing. Martin Haladěj M-HOUSE montované drevodomyIng. Martin Haladěj
M-HOUSE
montované drevodomy

Nie sme len stavebná firma, ktorá Vám vybraný projekt zrealizuje. Spolu s Vami si prejdeme celým procesom od prispôsobenia projektu Vašim požiadavkám, cez prípravu podkladov pre stavebné povolenie až po výslednú výstavbu. Ku každému projektu pristupujeme individuálne, tak aby sme Vám vytvorili priestor podľa Vašich predstáv, kde sa budete cítiť doma.

Sme hrdí na to, že už viac ako 15 rokov sa venujeme na Slovensku výstavbe drevodomov s použitím výlučne prírodných materiálov v difúzne otvorenom konštrukčnom systéme.

M-house logo
Šelpice

Šelpice

Zálesie

Zálesie

Dúbravka

Dúbravka

Vinohrady nad Váhom

Vinohrady nad Váhom

Práve použitím prírodných izolačných materiálov v strešných a obvodových konštrukciách dosahujeme pri výstavbe parametre vhodné pre pasívné a nulové domy.

Pomocou jedinečného slameného systému s použitím fúkanej slamy a drevovláknitých dosiek je možné zrealizovať plusový rodinný dom, kde podľa PHPP výpočtu je celoročná spotreba elektrickej energie na vykurovanie a prípravu TUV nižšia ako inštalovaný výkon fotovoltických panelov.

Katalóg drevodomov

Forma
realizácie

Výstavbu Vášho projektu zrealizujeme do štádia HOLODOM je dom pripravený na užívanie, krorého súčasťou však nie je jeho interiérové dokončenie (finálne vrstvy podláh, obklady, dlažby, sanita, interiérov dvere prípadne int.schodisko…).

Stiahnuť presnú špecifikáciu
Katalóg drevodomov